Bourns Inc.
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.4225
$2.4225
5
$2.3085
$11.5425
10
$2.19355
$21.9355
50
$1.76985
$88.4925
100
$1.500525
$150.0525
250
$1.462088
$365.522
500
$1.231238
$615.619
1000
$1.096566
$1096.566
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Maximum Temperature Limit | - |
| Approval Agency | - |
| Current Rating (Amps) | 8 A |
| Holding Temperature | - |
| Product Status | Active |
| Series | SD |
| Type | Breaker |
| Voltage Rating - DC | 28 |
| Reset Temperature | 20°C (68°F) |
| Package / Case | 4-SMD, Gull Wing |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Rated Functioning Temperature | 55°C (131°F) |