Eaton - Electronics Division
제품 번호:
SDCHA1V5020-8R2-R
패키지:
-
배치:
-
설명:
IND SMD POWER 8.2UH 1.75
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.4465
$0.4465
10
$0.3914
$3.914
25
$0.36328
$9.082
50
$0.30742
$15.371
100
$0.27949
$27.949
250
$0.26277
$65.6925
500
$0.234802
$117.401
1000
$0.190086
$190.086
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 1.9A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 1.75 A |
| Shielding | Semi-Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| DC Resistance (DCR) | 98mOhm |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | SDCHA1V50 |
| Inductance | 8.2 µH |
| Type | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | 41MHz |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Nickel Zinc Ferrite (NiZn) |