Eaton - Electronics Division
제품 번호:
SDCHA1V6045-1R0-R
패키지:
-
배치:
-
설명:
IND SMD POWER 1.0UH 8.0A
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.5035
$0.5035
10
$0.4389
$4.389
25
$0.40736
$10.184
50
$0.34485
$17.2425
100
$0.3135
$31.35
250
$0.29469
$73.6725
500
$0.26334
$131.67
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 13.5A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.177" (4.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 8 A |
| Shielding | Semi-Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| DC Resistance (DCR) | 10mOhm |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | SDCHA1V60 |
| Inductance | 1 µH |
| Type | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | 110MHz |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Nickel Zinc Ferrite (NiZn) |