Eaton - Electronics Division
제품 번호:
SDCL1V2010-1R5N-R
패키지:
-
배치:
-
설명:
IND 1.5 UH 1.5A SMT
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 1.5A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.041" (1.05mm) |
| Tolerance | ±30% |
| Current Rating (Amps) | 1.3 A |
| Shielding | Semi-Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.083" L x 0.067" W (2.10mm x 1.70mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| DC Resistance (DCR) | 156mOhm Max |
| Ratings | - |
| Series | SDCL1V20 |
| Inductance | 1.5 µH |
| Type | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |