Bourns Inc.
제품 번호:
SDE0604A-221K
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
IND5.8X5.2X4.5MM,22010%0.52A,NON
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.627
$0.627
10
$0.54625
$5.4625
25
$0.50692
$12.673
50
$0.42902
$21.451
100
$0.39007
$39.007
250
$0.366624
$91.656
500
$0.327636
$163.818
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 470mA |
| Inductance Frequency - Test | 1 MHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.191" (4.85mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Current Rating (Amps) | 470 mA |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| DC Resistance (DCR) | 1.57Ohm Max |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | SDE0604A |
| Inductance | 220 µH |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | 5MHz |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |