SDI200-24-UC-P51
CUI Inc.
제품 번호:
SDI200-24-UC-P51
설명:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 199W
사용자 가이드
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization -
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class I)
Output Connector Power DIN, 4 Pin
Approval Agency CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 7.21" L x 3.19" W x 1.67" H (183.2mm x 81.0mm x 42.3mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 8.3A
Weight 1.808 lb (820 g)
Series SDI200-U (200W)
Power (Watts) 199 W
No Load Power Consumption 150mW (Max)
Region Utilized North America
Cord Length 59" (1.50m)
Efficiency Level VI, CoC Tier 2
Standard Number C22.2 No. 60950-1; 55024; 55032 Class B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Voltage - Output 24V
Mfr CUI Inc.
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC