SDI30-19-UD2-P5R
CUI Inc.
제품 번호:
SDI30-19-UD2-P5R
제조업체:
CUI Inc.
설명:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 30W
사용자 가이드
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Cord
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class II)
Output Connector Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, SIQ, TUV, UL
Input Connector IEC 320-C8
Size / Dimension 4.37" L x 2.05" W x 1.27" H (111.0mm x 52.0mm x 32.3mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.6A
Series SDI30-UD (30W)
Power (Watts) 30 W
No Load Power Consumption 75mW (Max)
Region Utilized Europe
Cord Length 60.2" (1.53m)
Efficiency Level VI
Standard Number C22.2 No. 60950-1; 55024; 55032 Class B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 61204-3
Voltage - Output 19V
Mfr CUI Inc.
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC