SDI50-19-UD2-P6R
CUI Inc.
제품 번호:
SDI50-19-UD2-P6R
설명:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 50W
사용자 가이드
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Cord
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Input Connector IEC 320-C8
Size / Dimension 4.53" L x 2.09" W x 1.50" H (115.0mm x 53.0mm x 38.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 2.64A
Series SDI50-UD (50W)
Power (Watts) 50 W
No Load Power Consumption 150mW (Max)
Region Utilized Europe
Cord Length 59" (1.50m)
Efficiency Level VI, CoC Tier 2
Standard Number C22.2 No. 60950-1; 55024; 55032 Class B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Voltage - Output 19V
Mfr CUI Inc.
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC