SDL-245-65-CLR-1
Gamma Electronics
제품 번호:
SDL-245-65-CLR-1
제조업체:
Gamma Electronics
설명:
COLD SHRNK TUB 0.20"-0.94"X2.56"
사용자 가이드
Thickness -
Series -
Type Tubing
Length 0.213' (65.00mm, 2.56")
Color Clear
Mfr Gamma Electronics
Material Silicone
Package Box
Width -
Product Status Active
Diameter 0.20" ~ 0.94" (5.0mm ~ 24.0mm)