Diodes Incorporated
제품 번호:
SDM1100S1F-7
제조업체:
패키지:
SOD-123F
배치:
-
설명:
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123F
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.456
$0.456
10
$0.34675
$3.4675
100
$0.21584
$21.584
500
$0.147687
$73.8435
1000
$0.113601
$113.601
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOD-123F |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 5 µA @ 100 V |
| Series | - |
| Package / Case | SOD-123F |
| Technology | Schottky |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 820 mV @ 1 A |
| Mfr | Diodes Incorporated |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 100 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) | 1A |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 150°C |
| Base Product Number | SDM1100 |