SDN4-24-100LP
SolaHD
제품 번호:
SDN4-24-100LP
제조업체:
SolaHD
설명:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 96W
재고 : 4
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
DC Voltage - Input (Max) 375V
Product Status Active
Current - Output (Max) 3.8A
AC Voltage - Input 85 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min) 210V
Efficiency 88%
Mfr SolaHD
Features Adjustable Output, IP20
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 70°C (With Derating)
Input Type AC or DC
Applications Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cULus, cURus
Voltage - Output 1 24V
Size / Dimension 4.55" L x 2.56" W x 4.88" H (115.6mm x 65.0mm x 124.0mm)
Number of Outputs 1
Series SDN-P
Power (Watts) 96W