SDSA51G2W
ChromeLED
제품 번호:
SDSA51G2W
제조업체:
ChromeLED
설명:
DISPLAY 7SEG 0.51" SGL GRN 10SMD
재고 : 20
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Color Green
Current - Test 20mA
Millicandela Rating 25mcd
Size / Dimension 0.610" H x 0.482" W x 0.148" D (15.50mm x 12.25mm x 3.75mm)
Product Status Active
Power Dissipation (Max) 70mW
Series -
Common Pin Common Anode
Display Type 7-Segment
Package / Case 10-SMD, No Lead
Number of Characters 1
Digit/Alpha Size 0.51" (13.00mm)
Mfr ChromeLED
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2V