Panduit Corp
제품 번호:
SE175PFR-TR0
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
EXPAND SLEEV 1.75"X200' BLK/WHT
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -70°C ~ 125°C |
| Color | Black, White |
| Material | Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free |
| Liquid Protection | - |
| Material Flammability Rating | UL VW-1 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Expandable |
| Series | Pan-Wrap™ SE |
| Type | Sleeve |
| Length | 200' (60.96m) |
| Diameter - Inside, Non-Expanded | 1.750" (44.45mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Environment Protection | UV Resistant |
| Diameter - Outside, Non-Expanded | - |
| Abrasion Protection | Abrasion Resistant |
| Features | Noise Reduction, Vibration Resistant |
| Wall Thickness | - |
| Diameter - Inside, Expanded | 2.750" (69.85mm) |
| Package | Bulk |
| Width | - |
| Base Product Number | SE175P |
| Heat Protection | Flame Retardant |