TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
제품 번호:
SFR-3/8-0-SP
패키지:
-
배치:
-
설명:
HEATSHRINK 3/8" BLACK FEET
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$17.3755
$17.3755
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Inner Diameter - Recovered | 0.214" (5.44mm) |
| Shrink Temperature | 135°C |
| Operating Temperature | -75°C ~ 180°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Recovered Wall Thickness | 0.040" (1.02mm) |
| Material | Silicone Elastomer |
| Product Status | Active |
| Series | SFR, Raychem |
| Shrinkage Ratio | 1.75 to 1 |
| Type | Tubing, Flexible |
| Length | Enter Number of Feet in Order Quantity |
| Shelf Life Start | - |
| Inner Diameter - Supplied | 0.375" (9.53mm) |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Features | Flame Retardant |
| Shelf Life | - |
| Package | Digi-Spool®, Continuous Spool |
| Spool Size | 300.0' (91.4m) |
| Base Product Number | SFR |