Panasonic Electric Works
제품 번호:
SFS2-DC24V
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY SAFETY 4PST 6A 24V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$13.471
$13.471
10
$11.97665
$119.7665
25
$11.37796
$284.449
50
$10.77908
$538.954
100
$10.180295
$1018.0295
250
$9.282032
$2320.508
500
$8.683209
$4341.6045
1000
$8.234078
$8234.078
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Coil Power | 360mW |
| Switching Voltage | 250VAC, 30VDC - Max |
| Contact Rating (Current) | 6 A |
| Termination Style | PC Pin |
| Coil Current | 15 mA |
| Coil Resistance | 1.6 kOhms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 2.4 VDC |
| Contact Form | 4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B) |
| Series | SFS |
| Operate Time | 20 ms |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Contact Material | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Release Time | 20 ms |
| Must Operate Voltage | 18 VDC |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SFS2-D |