SFSD-05-28-G-03.50-SR
Samtec Inc.
제품 번호:
SFSD-05-28-G-03.50-SR
제조업체:
Samtec Inc.
설명:
.050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
사용자 가이드
Usage -
Number of Rows 2
Number of Positions 10
Color Black, Individual
Contact Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Product Status Active
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable -
Series Tiger Eye™ SFSD
Length 0.292' (88.90mm, 3.50")