/ Oscillators / SG-8101CE 45.7500M-TCHPA0
minImg
SG-8101CE 45.7500M-TCHPA0
EPSON
제품 번호:
SG-8101CE 45.7500M-TCHPA0
제조업체:
EPSON
설명:
SG-8101CE 45.7500M-TCHPA0: OSC M
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Supply (Disable) (Max) 3.5mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 6.8mA (Typ)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series SG-8101
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V ~ 3.3V
Output CMOS
Mfr EPSON
Base Resonator Crystal
Frequency 45.75 MHz