Leader Tech Inc.
제품 번호:
SG060125R-48
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FSG, .060"H X .125"W X 48"L
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.3055
$7.3055
10
$6.5968
$65.968
25
$6.29052
$157.263
100
$5.46193
$546.193
250
$5.21645
$1304.1125
500
$4.756175
$2378.0875
1000
$4.142475
$4142.475
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Shape | Rectangle |
| Plating - Thickness | - |
| Material | Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Type | Fabric Over Foam |
| Length | 4.00' (1.22m) |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | Leader Tech Inc. |
| Plating | - |
| Height | 0.062" (1.57mm) |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Attachment Method | Adhesive |
| Width | 0.125" (3.18mm) |