Shiu Li Technology Co., Ltd.
제품 번호:
SH-PUTTY3-100
패키지:
-
배치:
-
설명:
THERMAL PUTTY 100G, GRAY COLOR,
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$98.249
$98.249
10
$92.112
$921.12
25
$85.9712
$2149.28
50
$82.9008
$4145.04
100
$79.8304
$7983.04
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Usable Temperature Range | -76°F ~ 356°F (-60°C ~ 180°C) |
| Storage/Refrigeration Temperature | 77°F (25°C) or Below |
| Color | Gray |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 100 gram Cartridge |
| Thermal Conductivity | 8.00W/m-K |
| Product Status | Active |
| Series | LiPOLY® SH-putty3 |
| Type | Silicone Putty |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Mfr | Shiu Li Technology Co., Ltd. |
| Features | - |
| Shelf Life | 60 Months |
| Package | Retail Package |