JST Sales America Inc.
제품 번호:
SHDR-30V-S-B
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RCPT HSG 30POS 1.00MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.304
$0.304
10
$0.2565
$2.565
25
$0.2261
$5.6525
50
$0.20767
$10.3835
100
$0.199595
$19.9595
250
$0.179208
$44.802
500
$0.171076
$85.538
1000
$0.142557
$142.557
2500
$0.13034
$325.85
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 30 |
| Color | Natural |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.039" (1.00mm) |
| Fastening Type | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Series | SHD |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Receptacle |
| Mfr | JST Sales America Inc. |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Features | Pick and Place |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | SHDR-30V |