JST Sales America Inc.
제품 번호:
SHDR-50V-S-B
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RCPT HSG 50POS 1.00MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.3135
$0.3135
10
$0.26885
$2.6885
25
$0.23674
$5.9185
50
$0.21755
$10.8775
100
$0.209095
$20.9095
250
$0.187758
$46.9395
500
$0.179208
$89.604
1000
$0.14934
$149.34
2500
$0.136544
$341.36
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 50 |
| Color | Natural |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.039" (1.00mm) |
| Fastening Type | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Series | SHD |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Receptacle |
| Mfr | JST Sales America Inc. |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Features | Pick and Place |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | SHDR-50V |