Essentra Components
제품 번호:
SHR-25-6V0B
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SLIT WRAP 0.984" X 65.62' BLACK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$156.7595
$156.7595
5
$151.1621
$755.8105
10
$148.922
$1489.22
20
$145.563275
$2911.2655
50
$142.20417
$7110.2085
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA6), Nylon 6 |
| Liquid Protection | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Slit Harness |
| Series | Richco, SHR |
| Type | Slit Wrap |
| Length | 65.62' (20.00m) |
| Diameter - Inside, Non-Expanded | 0.984" (25.00mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Environment Protection | - |
| Diameter - Outside, Non-Expanded | - |
| Abrasion Protection | Abrasion Resistant |
| Features | - |
| Wall Thickness | 0.039" (0.99mm) |
| Diameter - Inside, Expanded | 0.984" (25.00mm) |
| Package | Bulk |
| Width | - |
| Base Product Number | SHR-25 |
| Heat Protection | Flame Retardant |