Standex-Meder Electronics
제품 번호:
SHV12-1A85-78L3K
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY REED SPST 1A 12V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.8205
$10.8205
10
$9.614
$96.14
25
$9.1333
$228.3325
50
$8.65279
$432.6395
100
$8.17209
$817.209
250
$7.451002
$1862.7505
500
$6.970283
$3485.1415
1000
$6.609758
$6609.758
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Switching Voltage | 1000VAC, 1000VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 1 A |
| Coil Current | 24 mA |
| Coil Resistance | 500 Ohms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 1.8 VDC |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Series | SHV |
| Operate Time | 1.1 ms |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Mfr | Standex-Meder Electronics |
| Contact Material | - |
| Release Time | 0.1 ms |
| Must Operate Voltage | 8.4 VDC |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tube |