Silicon Labs
제품 번호:
SI4355-B1A-FMR
제조업체:
패키지:
20-QFN (3x3)
배치:
-
설명:
RF RX FSK/GFSK 283-350MHZ 20QFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.313
$4.313
10
$3.8475
$38.475
25
$3.46256
$86.564
100
$3.15495
$315.495
250
$2.84715
$711.7875
500
$2.55474
$1277.37
1000
$2.3085
$2308.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Data Interface | PCB, Surface Mount |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | 20-QFN (3x3) |
| Modulation or Protocol | FSK, GFSK, OOK |
| Antenna Connector | PCB, Surface Mount |
| Series | EZRadio® |
| Sensitivity | -116dBm |
| Memory Size | - |
| Package / Case | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Current - Receiving | 10mA |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 3.6V |
| Mfr | Silicon Labs |
| Data Rate (Max) | 500kbps |
| Frequency | 283MHz ~ 350MHz, 425MHz ~ 525MHz, 850MHz ~ 960MHz |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | SI4355 |