Skyworks Solutions Inc.
제품 번호:
SI52112-B5-GM2
제조업체:
패키지:
10-TDFN (3x3)
배치:
-
설명:
IC OSC PCI EXPRESS 2OUTPUT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.1085
$6.1085
10
$5.48815
$54.8815
25
$5.18852
$129.713
100
$4.49673
$449.673
250
$4.266146
$1066.5365
500
$3.828006
$1914.003
1000
$3.26325
$3263.25
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Main Purpose | PCI Express (PCIe) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratio - Input:Output | 1:2 |
| Differential - Input:Output | No/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-TDFN (3x3) |
| Series | - |
| PLL | Yes |
| Input | Clock, Crystal |
| Package / Case | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 2.97V ~ 3.63V |
| Output | HCSL |
| Mfr | Skyworks Solutions Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Strip |
| Frequency - Max | 100MHz |
| Base Product Number | SI52112 |