Skyworks Solutions Inc.
제품 번호:
SI53306-B-GM
제조업체:
패키지:
16-QFN (3x3)
배치:
-
설명:
IC CLK BUFFER 1:4 725MHZ 16QFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.9305
$4.9305
10
$4.4251
$44.251
25
$4.18304
$104.576
80
$3.625324
$290.02592
230
$3.439408
$791.06384
490
$3.08618
$1512.2282
980
$2.60281
$2550.7538
2450
$2.47267
$6058.0415
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratio - Input:Output | 1:4 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-QFN (3x3) |
| Series | - |
| Input | CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Type | Fanout Buffer (Distribution), Translator |
| Package / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 1.71V ~ 3.63V |
| Output | CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Mfr | Skyworks Solutions Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tray |
| Frequency - Max | 725 MHz |
| Base Product Number | SI53306 |