Skyworks Solutions Inc.
제품 번호:
SI8600AC-B-IS
제조업체:
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
DGTL ISOL 3750VRMS 2CH I2C 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.3555
$6.3555
10
$5.7437
$57.437
25
$5.47618
$136.9045
100
$4.75494
$475.494
250
$4.541228
$1135.307
500
$4.140518
$2070.259
1000
$3.606257
$3606.257
2500
$3.472696
$8681.74
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Inputs - Side 1/Side 2 | 2/2 |
| Rise / Fall Time (Typ) | - |
| Common Mode Transient Immunity (Min) | 35kV/µs |
| Voltage - Isolation | 3750Vrms |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Pulse Width Distortion (Max) | - |
| Isolated Power | No |
| Series | - |
| Type | I²C |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Data Rate | - |
| Number of Channels | 2 |
| Technology | Capacitive Coupling |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Channel Type | Bidirectional |
| Mfr | Skyworks Solutions Inc. |
| Package | Tube |
| Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) | - |
| Base Product Number | SI8600 |