Skyworks Solutions Inc.
제품 번호:
SI8663BB-B-IU
제조업체:
패키지:
16-QSOP
배치:
-
설명:
DGTL ISO 2500VRMS 6CH GP 16QSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.1585
$5.1585
10
$4.6341
$46.341
25
$4.3814
$109.535
100
$3.797055
$379.7055
250
$3.602362
$900.5905
500
$3.232375
$1616.1875
1000
$2.726101
$2726.101
2500
$2.589795
$6474.4875
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Inputs - Side 1/Side 2 | 3/3 |
| Rise / Fall Time (Typ) | 4ns, 4ns |
| Common Mode Transient Immunity (Min) | 50kV/µs |
| Voltage - Isolation | 2500Vrms |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-QSOP |
| Pulse Width Distortion (Max) | 4.5ns |
| Isolated Power | No |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Data Rate | 150Mbps |
| Number of Channels | 6 |
| Technology | Capacitive Coupling |
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 5.5V |
| Channel Type | Unidirectional |
| Mfr | Skyworks Solutions Inc. |
| Package | Tube |
| Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) | 13ns, 13ns |
| Base Product Number | SI8663 |