Skyworks Solutions Inc.
제품 번호:
SI8946BB-IS
제조업체:
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
POWER ISOLATION
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.966
$5.966
10
$5.36085
$53.6085
25
$5.06844
$126.711
100
$4.39261
$439.261
250
$4.167384
$1041.846
500
$3.73939
$1869.695
1000
$3.153696
$3153.696
2500
$2.996015
$7490.0375
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Series | - |
| Applications | Controller, ACDC Switching Power Supplies |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Mfr | Skyworks Solutions Inc. |
| Package | Tube |
| Current - Supply | 6.9mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Base Product Number | SI8946 |