SMC Diode Solutions
제품 번호:
SICRF10650
제조업체:
패키지:
ITO-220AC
배치:
-
설명:
DIODE SIL CARB 650V 10A ITO220AC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.5625
$3.5625
10
$2.9887
$29.887
100
$2.41794
$241.794
500
$2.14928
$1074.64
1000
$1.840321
$1840.321
2000
$1.732857
$3465.714
5000
$1.6625
$8312.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | No Recovery Time > 500mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 0 ns |
| Capacitance @ Vr, F | 695pF @ 0V, 1MHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | ITO-220AC |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 100 µA @ 650 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-220-2 Full Pack, Isolated Tab |
| Technology | SiC (Silicon Carbide) Schottky |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.7 V @ 10 A |
| Mfr | SMC Diode Solutions |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 650 V |
| Package | Tube |
| Current - Average Rectified (Io) | 10A |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 175°C |