Suntsu Electronics, Inc.
제품 번호:
SIDMP-SP0730-100M
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FIXED IND 10UH SMD 4.2A 75MOHM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.912
$0.912
10
$0.8455
$8.455
50
$0.646
$32.3
100
$0.608
$60.8
500
$0.4655
$232.75
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Current - Saturation (Isat) | 5.5A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.118" (3.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 4.2 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.285" L x 0.260" W (7.25mm x 6.60mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| DC Resistance (DCR) | 75mOhm Max |
| Ratings | - |
| Series | SIDMP-SP0730 |
| Inductance | 10 µH |
| Type | Molded |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Suntsu Electronics, Inc. |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Material - Core | - |