Vishay Siliconix
제품 번호:
SIP32454DB-T2-GE1
제조업체:
패키지:
4-WCSP (0.76x0.76)
배치:
-
설명:
IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 4WCSP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.76
$0.76
10
$0.6688
$6.688
25
$0.62776
$15.694
100
$0.51243
$51.243
250
$0.475988
$118.997
500
$0.405099
$202.5495
1000
$0.324083
$324.083
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Input Type | Non-Inverting |
| Output Type | N-Channel |
| Switch Type | General Purpose |
| Output Configuration | High Side |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Voltage - Load | 0.8V ~ 2.5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Rds On (Typ) | 28mOhm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 4-WCSP (0.76x0.76) |
| Current - Output (Max) | 1.2A |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | MICRO FOOT® |
| Fault Protection | Reverse Current |
| Package / Case | 4-UFBGA, CSPBGA |
| Mfr | Vishay Siliconix |
| Features | Load Discharge, Slew Rate Controlled |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | Not Required |
| Interface | On/Off |
| Base Product Number | SIP32454 |