/ Oscillators / SIT3701AC-31-33C-100.000000Y
minImg
SIT3701AC-31-33C-100.000000Y
SiTime
제품 번호:
SIT3701AC-31-33C-100.000000Y
설명:
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVCMOS
사용자 가이드
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 7.5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Not For New Designs
Ratings -
Series SiT3701
Function -
Type VCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVCMOS, LVTTL
Mfr SiTime
Base Resonator MEMS
Frequency 100 MHz