/ Oscillators / SIT3821AI-1D3-33EE30.720000T
minImg
SIT3821AI-1D3-33EE30.720000T
SiTime
제품 번호:
SIT3821AI-1D3-33EE30.720000T
설명:
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVPECL
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±45ppm
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 69mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Ratings -
Function Enable/Disable
Series SiT3821
Type VCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Mfr SiTime
Base Resonator MEMS
Frequency 30.72 MHz