/ Oscillators / SIT8008AI-13-33E-14.745600
minImg
SIT8008AI-13-33E-14.745600
SiTime
제품 번호:
SIT8008AI-13-33E-14.745600
제조업체:
SiTime
설명:
MEMS OSC XO 14.7456MHZ H/LV-CMOS
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 4mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 4.5mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Function Enable/Disable
Series SiT8008
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCMOS, LVCMOS
Mfr SiTime
Base Resonator MEMS
Frequency 14.7456 MHz