/ Oscillators / SIT8918AE-12-33E-108.480000
minImg
SIT8918AE-12-33E-108.480000
SiTime
제품 번호:
SIT8918AE-12-33E-108.480000
설명:
MEMS OSC XO 108.4800MHZ LVCMOS
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 4.5mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Function Enable/Disable
Series SiT8918
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVCMOS, LVTTL
Mfr SiTime
Base Resonator MEMS
Frequency 108.48 MHz