/ Oscillators / SIT9001AC-34-33D5-50.000000T
minImg
SIT9001AC-34-33D5-50.000000T
SiTime
제품 번호:
SIT9001AC-34-33D5-50.000000T
제조업체:
SiTime
설명:
XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS
사용자 가이드
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth -1.00%, Down Spread
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±100ppm
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
Function -
Series SiT9001
Type XO (Standard)
Voltage - Supply 3.3V
Output LVCMOS
Mfr SiTime
Base Resonator MEMS
Frequency 50 MHz