/ Oscillators / SIT9001AI-33-33E3-24.000000T
minImg
SIT9001AI-33-33E3-24.000000T
SiTime
제품 번호:
SIT9001AI-33-33E3-24.000000T
설명:
MEMS OSC XO 24.0000MHZ LVCMOS
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth ±0.25%, Center Spread
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
Function Enable/Disable
Series SiT9001
Type XO (Standard)
Voltage - Supply 3.3V
Output LVCMOS
Mfr SiTime
Base Resonator MEMS
Frequency 24 MHz