Anderson Power Products, Inc.
제품 번호:
SK1-076C04
패키지:
-
배치:
-
설명:
MP SPEC PAK INLINE RECEPT. KIT,
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$23.123
$23.123
10
$20.2521
$202.521
25
$19.37696
$484.424
50
$18.75205
$937.6025
100
$18.12695
$1812.695
250
$17.126828
$4281.707
500
$16.626767
$8313.3835
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 4 |
| Voltage Rating | 600 V |
| Color | - |
| Contact Finish Thickness | - |
| Current Rating (Amps) | 40 A |
| Contact Finish | - |
| Termination | Crimp |
| Fastening Type | Spring Retention |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 6-24 AWG |
| Series | SPEC Pak® |
| Connector Style | - |
| Connector Type | Non-Gendered |
| Contact Material | - |
| Pitch | - |
| Mfr | Anderson Power Products, Inc. |
| Features | - |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bag |
| Base Product Number | SK1-076C |