Samtec Inc.
제품 번호:
SL-132-T-11
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RCPT 32POS 0.1 GOLD PCB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.873
$8.873
10
$7.98475
$79.8475
100
$7.13583
$713.583
500
$5.978654
$2989.327
1000
$5.284346
$5284.346
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation Height | 0.132" (3.35mm) |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | - |
| Contact Finish Thickness - Mating | 30.0µin (0.76µm) |
| Current Rating (Amps) | - |
| Contact Type | Female Socket |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Connector Type | Receptacle |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Style | Board to Board |
| Features | - |
| Pitch - Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Contact Finish - Mating | Gold |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 1 |
| Applications | - |
| Number of Positions | 32 |
| Termination | Solder |
| Fastening Type | Push-Pull |
| Mounting Type | Through Hole |
| Contact Finish Thickness - Post | - |
| Insulation Material | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Series | SL |
| Contact Shape | Circular |
| Row Spacing - Mating | - |
| Insulation Color | Black |
| Contact Finish - Post | - |
| Contact Length - Post | 0.108" (2.75mm) |
| Number of Positions Loaded | All |
| Mated Stacking Heights | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SL-132 |