Rohm Semiconductor
제품 번호:
SLC-22DU3F
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED ORANGE DIFFUSED T/H
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Wavelength - Dominant | 605nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 115° |
| Color | Orange |
| Current - Test | 10mA |
| Millicandela Rating | 1.6mcd |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Height (Max) | 5.70mm |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | - |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Rohm Semiconductor |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | Orange |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SLC-22 |
| Lens Size | 2.00mm Dia |