ITG Electronics, Inc.
제품 번호:
SLC1615B-R01MHF
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
10.0NH, 30%, 0.22MOHM, 80AMP MAX
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 130°C |
| Current - Saturation (Isat) | 80A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Height - Seated (Max) | 0.154" (3.90mm) |
| Tolerance | ±30% |
| Current Rating (Amps) | 25 A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| DC Resistance (DCR) | 0.22mOhm |
| Inductance | 10 nH |
| Series | SLC1615 |
| Type | - |
| Package / Case | 2-SMD, J-Lead |
| Mfr | ITG Electronics, Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |