Cornell Dubilier Electronics (CDE)
제품 번호:
SLP221M250A3P3
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.097
$3.097
10
$2.4947
$24.947
50
$2.14548
$107.274
100
$1.945885
$194.5885
500
$1.446926
$723.463
1000
$1.347138
$1347.138
2500
$1.297244
$3243.11
5000
$1.272297
$6361.485
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.181" (30.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 250 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1 A @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 905mOhm @ 120Hz |
| Series | SLP0712TE (750W) |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 220 µF |
| Package | Bulk |