Cornell Dubilier Electronics (CDE)
제품 번호:
SLP471M200C5P3
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.104
$4.104
10
$3.3098
$33.098
50
$2.84677
$142.3385
100
$2.582005
$258.2005
500
$1.91995
$959.975
1000
$1.787548
$1787.548
2500
$1.721343
$4303.3575
5000
$1.688245
$8441.225
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Polarization | - |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.378" (35.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 200 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 423mOhm |
| Series | SLP0712TE (750W) |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 470 µF |
| Package | Bulk |