Cornell Dubilier Electronics (CDE)
제품 번호:
SLP471M250E3P3
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.7975
$4.7975
10
$4.31775
$43.1775
50
$3.74205
$187.1025
100
$3.2623
$326.23
500
$2.6866
$1343.3
1000
$2.4947
$2494.7
2500
$2.446725
$6116.8125
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Polarization | - |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.181" (30.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 250 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 423mOhm |
| Series | SLP0712TE (750W) |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 470 µF |
| Package | Bulk |