Cornell Dubilier Electronics (CDE)
제품 번호:
SLPX331M200A1P3
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.907
$2.907
10
$2.3484
$23.484
50
$2.04953
$102.4765
100
$1.793315
$179.3315
500
$1.366328
$683.164
1000
$1.195537
$1195.537
2500
$1.152844
$2882.11
5000
$1.110142
$5550.71
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.984" (25.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 200 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.51 A @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 603mOhm @ 120Hz |
| Series | SLPX |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.22 A @ 20 kHz |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 330 µF |
| Package | Bulk |