Cornell Dubilier Electronics (CDE)
제품 번호:
SLPX392M100H5P3
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 3900UF 20% 100V SNAP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.1275
$6.1275
10
$5.45015
$54.5015
50
$4.76862
$238.431
100
$4.35993
$435.993
500
$3.746838
$1873.419
1000
$3.47435
$3474.35
2500
$3.406225
$8515.5625
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.378" (35.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 100 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 4.61 A @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 68mOhm @ 120Hz |
| Series | SLPX |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 5.76 A @ 20 kHz |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 3900 µF |
| Package | Bulk |