TE Connectivity Measurement Specialties
제품 번호:
SM1-7
패키지:
-
배치:
-
설명:
STRING POT, 7.5 INCH RANGE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$316.141
$316.141
10
$289.80035
$2898.0035
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -18°C ~ 70°C |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | - |
| For Measuring | Linear Position |
| Resistance Tolerance | ±1% |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Resistance | 10 kOhms |
| Rotation Angle - Electrical, Mechanical | - |
| Series | SM1 |
| Package / Case | Box with Connector |
| Technology | - |
| Output Signal | - |
| Voltage - Supply | 30V |
| Linearity | ±0.25% |
| Output | Analog Voltage |
| Mfr | TE Connectivity Measurement Specialties |
| Package | Box |
| Linear Range | 0 ~ 191.00mm (0 ~ 7.52") |