Tripp Lite
제품 번호:
SM2200NAFTA
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
UPS 2200VA 1700W 6OUT TOWER
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Applications | Network, Single Phase |
| Form | Tower |
| Output Connector | NEMA 5-15R |
| Input Connector | NEMA 5-15P |
| Size / Dimension | 12.520" L x 9.016" W (318.00mm x 229.00mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | 80 lbs (36.3 kg) |
| Series | Smart Pro® |
| Type | Line Interactive (Input Regulation) |
| Power - Rated | 2.2kVA / 1700W |
| AC Outlets | 6 (UPS) |
| Cord Length | 8' (2.44m) |
| Backup Time - Max Load | 11 minutes |
| Voltage - Output | 120V |
| Mfr | Tripp Lite |
| Height | 17.001" (432.00mm) |
| Package | Bulk |
| Media Lines Protected | - |