DB Unlimited
제품 번호:
SM280708-1
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 103DB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.724
$3.724
10
$3.078
$30.78
25
$2.8405
$71.0125
60
$2.667438
$160.04628
120
$2.50135
$300.162
480
$2.157925
$1035.804
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Frequency Range | 700 Hz ~ 10 kHz |
| Shape | Round |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.193" (4.90mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Power - Rated | 1 W |
| Technology | Magnetic |
| Frequency - Self Resonant | 700Hz |
| Mfr | DB Unlimited |
| Material - Cone | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) |
| Efficiency - Type | Sound Pressure Level (SPL) |
| Distortion Rating | - |
| Efficiency - dBA | 103.00 |
| Operating Temperature | -20°C ~ 55°C |
| Termination | Solder Pads |
| Size / Dimension | 1.102" Dia (28.00mm) |
| Material - Magnet | - |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Power - Max | 1.5 W |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |
| Impedance | 8 Ohms |
| Efficiency - Testing | 100mm |